Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Szczelne Ocieplanie i Izolacje Natryskowe Pianką

 

WITAM
Chciałbym zachęcić państwa do zapoznania się z Ocieplaniem Natryskowym Poddaszy Pianką „GAMO”
Ta Nowa Technologia jest alternatywą dla powszechnie stosowanych metod ocieplenia jak wełna mineralna, styropian, celuloza. 
Jeżeli chodzi o porównanie z wełną, to w zasadzie nie można tego porównać, ponieważ różnica jest kolosalna. Pianka jest bardziej skuteczna gdyż zwiększa swoją objętość dociera w trudno dostępne miejsca likwidując w ten sposób wszelkie nieszczelności jak mosty termiczne. Poza tym nieporównywalne są parametry ucieczki ciepła przez ruchy powietrza (przenikalność) Pianka stanowi w ok 90% barierę powietrzną - pozwalającą utrzymać ciepło wewnątrz, a pozostawiając jedynie minimum dla zapewnienia ,,oddychania". Pianka pozwala oszczędność na ogrzewaniu i klimatyzacji w stosunku rocznym o około 30-40 % energii.
Pianka charakteryzuje się doskonałymi parametrami izolacyjnymi, nie wsysa w siebie wilgoci , jednak zapewnia wystarczającą przepuszczalność pary i powietrza czyniąc materiał ocieplający materiałem oddychającym. Pianka jest samo gasnąca, nie pleśnieje, nie gnije, nie zachodzi zjawisko utleniania pianki, niczego nie wydziela do środowiska, nie zawiera żadnych szkodliwych substancji. Amerykańskie Stowarzyszenie Ludzi Chorych na Astmę uznało pianę termiczną za najbardziej przyjaznym ekologicznie materiałem izolacyjnym.
Można nią izolować budynki szkieletowe, dachy od wewnątrz- poddasza, ścianki działowe, domki typu kanadyjki, domy z bali. Ma szerokie zastosowanie w domkach Energooszczednych. 
Nie dają się też porównać parametry, Pianka posiada wysoki współczynnik wygłuszający można ja stosować w studiach nagraniowych, kinach domowych, studiach radiowych i TV.
Udzielamy długoletniej gwarancji. Pracujemy na wysokiej klasy urządzeniach umożliwiające nam uzyskanie najlepszych parametrów i jakości oraz szybkości wykonania usługi adekwatnej do ceny.
Naszymi klientami są osoby indywidualne szukające nowych rozwiązań zmniejszających koszty ogrzewania oraz zachowanie latem komfortu cieplnego i stawiających na szybkość wykonania wraz z dużą dokładnością i jakością, oraz firmy którym zależy na jakości i oszcedności.
Na rynku Kanadyjskim oraz Europejskim(w szczególności Rosja,Litva gdzie warunki są dużo surowsze niż u nas) produkt jest bardzo dobrze znany i powszechnie stosowanym. W Polsce jest dostępny od niedawna i zyskuje coraz więcej zwolenników którzy dostrzegają jego wyjątkowe walory. Niezależnie od zastosowanej izolacji zakryjemy ją na stałe płytami G-K i proszę się zastanowić co się dzieje z materiałami dziś stosowanymi np. popularną wełną kiedy dostanie wody, kiedy krokwie zaczną pracować i osuwa się w dół pod wpływem ciężaru tworząc mosty termiczne, itp. W przypadku Pianki nic takiego sie nie dzieje ponieważ nie wsysa w siebie wody jest elastyczna nie obwisa ,nie pęka i utrzymuje swój kształt (nie utlenia sie). 
Przykładowo 10 cm pianki poliuretanowej zapewnia identyczną izolację co 18 cm wełny i 16 cm styropianu 
15 cm pianki poliuretanowej = 28 cm wełny mineralnej = 24 cm styropianu.

Pamiętajmy to jak za izolujemy nasze dachy będzie miało duży wpływ na póżniejsze koszty związane z ogrzewaniem, a koszta energii rosną z roku na rok warto o tym teraz pomyśleć .
Nasze dewizy, którymi kierujemy się na co dzień to: Zadowolenie Klienta , Jakość, Solidność i Profesjonalizm.
Zapraszamy do dokładnego zapoznania sie z ta technologią i współpracy, w razie jakiś pytań prosze sie kontaktować.

Kontakt

ECO Spray-Therm Tomasz Paciorkiewicz
lokalizacja: warmia-mazury 
e-mail: eco-spray@wp.pl
www.ecospraytherm.com.pl
telefon: 662 030 075

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat kętrzyński - powiat w województwie warmińsko - mazurskim z siedzibą w Kętrzynie. W skład powiatu wchodzą gminy: Barciany, Kętrzyn, Korsze, Reszel i Srokowo, zajmując powierzchnię 1212,97 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rezerwaty przyrody - Jezioro Dobskie, Rezerwat na Jeziorze Rydzewskim, Mokre, Wyspy na Jeziorze Mamry i Kisajno, Bajory, Perkuny, Bukowy, Gązwa, Jezioro Siedmiu Wysp (Jezioro Oświn), Dębowo, Jezioro Lisunie, Torfowisko Spytkowo i Jezioro Kożuchy oraz zespoły przyrodniczo – krajobrazowe Jeziorka Sorkwickie. Wśród zabytków wymienia się: zamek krzyżacki w Barcianach, ruiny zamku krzyżackiego z XIV wieku w Bezławkach, pałac z 1714 roku w Drogoszach, kwaterę Hitlera w miejscowości Gierłoż, Zabytkowy Pałac z 1848 roku w Jegławkach, dwór z przełomu XVIII i XIX wieku w Kałkach, Muzeum im. Wojciecha Kętrzyńskiego, zamek krzyżacki z XVI wieku w Kętrzynie, Zabytkową kostnicę z 1850 w Leginach, budynki folwarczne, Mauzoleum Fischerów w Łężanach, ratusz miejski  z 1775 roku, Spichlerz z II połowy XVIII wieku czy Wieżę Bismarcka w Srokowowie, barokowy pałac z 1797 roku w Wielewie, dwór z XVII wieku w Wopławkach oraz liczne zabytkowe kościoły.

Gospodarka powiatu oparta jest głównie na produkcji rolniczej, przemyśle, a także dzięki warunkom przyrodniczym oraz licznym zabytkom na turystyce.

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 8.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola