Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Ocieplanie poddaszy pianką poliuretanową warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2013-02-25
 
Setki złotych każdego roku w postaci wyższych rachunków za ogrzewanie uciekają z Twojej kieszeni przez nieszczelny dach. Wełna?Styropian? Tradycyjną metodą nigdy nie uszczelnisz dachu w 100% ale dzięki firmie Pawand - Izolacje metodą natryskową® mamy dla Ciebie roziązanie.

Izolacja metodą natryskową to bezpośredni natrysk piany poliuretanowej między krokwie na odeskowany lub wyłożony płytą OSB dach (termoizolacja poddaszy) lub na zewnątrz stropodachu.Piana poliuteranowa w przeciwieństwie do tradycyjnych metod izolacji (wełna, styropian) to nowość na polskim rynku budowniczym ale od dziesiątek lat wykorzystwywana do izolacji dachów na zachodzie Europy czy USA.Natrysk piany pur to 100% szczelność, komfort i oszczędność.

15cm warstwa pianki daje taką samą szczelność co 35 cm styropianu lub 40cm wełny.Nie trać pieniędzy, zostaw je w kieszeni, ociepl swoj dom i miej pewność, że pieniądze nie ulatują przez Twoj dom razem z ciepłym powietrzem z Twojego domu.W ofercie również Hydroizolacja

Skontaktuj się z nami, szczególy na www.pawand.eu lub

www.izolacja-pianka.plZalety pianki poliuretanowej:

najlepszy ze znanych materiałów termoizolacyjnych, technologia z powodzeniem wyparła styropian i wełnę na zachodzie Europy oraz USA

jednorodna warstwa, bez spoin i połączeń technologicznych,

likwidacja mostków termicznych,

termo- i hydroizolacja podczas jednego procesu aplikacji, uzyskiwana dzięki strukturze zamkniętych komórek,

bardzo dobra przyczepność do różnych podłoży (nie osuwa się, nie ulega filcowaniu),

odporna na wysokie i niskie temperatury (od -50ºC do 110ºC),

trwała i bezzapachowa,

naniesiona na drewno nie powoduje butwienia i gnicia,

odporna na grzyby, bakterie,

dodatkowe wzmocnienie i wygłuszenie konstrukcji szkieletowej.
Kontakt
Paweł Andruszkiewicz - 513 470 387

mail: kontakt@pawand.eu

www.izolacja-pianka.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat kętrzyński - powiat w województwie warmińsko - mazurskim z siedzibą w Kętrzynie. W skład powiatu wchodzą gminy: Barciany, Kętrzyn, Korsze, Reszel i Srokowo, zajmując powierzchnię 1212,97 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rezerwaty przyrody - Jezioro Dobskie, Rezerwat na Jeziorze Rydzewskim, Mokre, Wyspy na Jeziorze Mamry i Kisajno, Bajory, Perkuny, Bukowy, Gązwa, Jezioro Siedmiu Wysp (Jezioro Oświn), Dębowo, Jezioro Lisunie, Torfowisko Spytkowo i Jezioro Kożuchy oraz zespoły przyrodniczo – krajobrazowe Jeziorka Sorkwickie. Wśród zabytków wymienia się: zamek krzyżacki w Barcianach, ruiny zamku krzyżackiego z XIV wieku w Bezławkach, pałac z 1714 roku w Drogoszach, kwaterę Hitlera w miejscowości Gierłoż, Zabytkowy Pałac z 1848 roku w Jegławkach, dwór z przełomu XVIII i XIX wieku w Kałkach, Muzeum im. Wojciecha Kętrzyńskiego, zamek krzyżacki z XVI wieku w Kętrzynie, Zabytkową kostnicę z 1850 w Leginach, budynki folwarczne, Mauzoleum Fischerów w Łężanach, ratusz miejski  z 1775 roku, Spichlerz z II połowy XVIII wieku czy Wieżę Bismarcka w Srokowowie, barokowy pałac z 1797 roku w Wielewie, dwór z XVII wieku w Wopławkach oraz liczne zabytkowe kościoły.

Gospodarka powiatu oparta jest głównie na produkcji rolniczej, przemyśle, a także dzięki warunkom przyrodniczym oraz licznym zabytkom na turystyce.

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 8.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola