Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Skrót III kolejki : USAR Kwidzyn - MKS MOSiR Kętrzyn 29.09.2018 (41-19)

 
Skrót inauguracyjnego meczu przeciwko MKS MOSiR Kętrzyn ,który odbył się w hali przy ulicy Mickiewicza. Podczas meczu odbyła się dla przytuliska dla zwierząt na Miłosnej. Mecz zakończył się zwycięstwem USARu Kwidzyn 41-19 (18-12). Zapraszamy na kolejne nasze mecze! #WięcejNiżKlub USAR Kwidzyn - klub piłki ręcznej (aktualnie II liga) stworzony przez ludzi , którzy szczypiorniaka mają w sercu. Wszyscy , zarówno zarząd , sztab szkoleniowy jak i zawodnicy pochodzimy z jednego powiatu , co zbliża nas w projekcie jaki tworzymy. Sprawia to również większe przywiązanie do klubu i stałą chęć działania nad rozwojem. Ważną częścią klubu są kibice a więc i Ty! Subskrybuj nasz kanał oraz śledź nas na Facebooku , Instagramie i Twitterze! :) facebook.com/usarkwidzyn/ instagram.com/usarkwidzyn/ twitter.com/usarkwidzyn Ścieżka dzwiękowa: ♫ Vendetta Beats - Momentum (82 BPM) ♫ ➤ Subscribe Now: bit.ly/SubscribeVB ➤ FreeBeats: bit.ly/FreebeatsVB

 


USAR Kwidzyn
 
Data pliku video: 2018-10-01, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat kętrzyński - powiat w województwie warmińsko - mazurskim z siedzibą w Kętrzynie. W skład powiatu wchodzą gminy: Barciany, Kętrzyn, Korsze, Reszel i Srokowo, zajmując powierzchnię 1212,97 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rezerwaty przyrody - Jezioro Dobskie, Rezerwat na Jeziorze Rydzewskim, Mokre, Wyspy na Jeziorze Mamry i Kisajno, Bajory, Perkuny, Bukowy, Gązwa, Jezioro Siedmiu Wysp (Jezioro Oświn), Dębowo, Jezioro Lisunie, Torfowisko Spytkowo i Jezioro Kożuchy oraz zespoły przyrodniczo – krajobrazowe Jeziorka Sorkwickie. Wśród zabytków wymienia się: zamek krzyżacki w Barcianach, ruiny zamku krzyżackiego z XIV wieku w Bezławkach, pałac z 1714 roku w Drogoszach, kwaterę Hitlera w miejscowości Gierłoż, Zabytkowy Pałac z 1848 roku w Jegławkach, dwór z przełomu XVIII i XIX wieku w Kałkach, Muzeum im. Wojciecha Kętrzyńskiego, zamek krzyżacki z XVI wieku w Kętrzynie, Zabytkową kostnicę z 1850 w Leginach, budynki folwarczne, Mauzoleum Fischerów w Łężanach, ratusz miejski  z 1775 roku, Spichlerz z II połowy XVIII wieku czy Wieżę Bismarcka w Srokowowie, barokowy pałac z 1797 roku w Wielewie, dwór z XVII wieku w Wopławkach oraz liczne zabytkowe kościoły.

Gospodarka powiatu oparta jest głównie na produkcji rolniczej, przemyśle, a także dzięki warunkom przyrodniczym oraz licznym zabytkom na turystyce.

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 8.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola