Belka
Piątek, 29 Marca 2024   imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Giżycko: NIE dla Hejtu!

Data publikacji: 2018-11-23, Data modyfikacji: 2018-11-25
A A AWydrukDrukuj  
 
Hejt w sieci i cyberprzestrzeni to zjawisko powszechne i ogólnie znane. Wylewanie żółci i nienawiści w komentarzach przychodzi wielu osobom nadzwyczaj łatwo. Hejterzy ukryci za ekranami swoim monitorów, wciąż czują się bezkarni. Obrażanie innych sprawia im przyjemność i zapewne na chwilę podnosi poczucie własnej wartości. Trudno im jednak postawić się na pozycji krytykowanej osoby, czy hejtowanego zjawiska. Nie rozumieją tym samym jak wielką krzywdę mogą wyrządzić osobie siedzącej po drugiej stronie monitora

Pełna treść wiadomości na: ketrzyn.policja.gov.pl/o09/aktualnosci/52290,Gizycko-NIE-dla-Hejtu.html
ketrzyn.policja.gov.pl, Źródło artykułu: ketrzyn.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat kętrzyński - powiat w województwie warmińsko - mazurskim z siedzibą w Kętrzynie. W skład powiatu wchodzą gminy: Barciany, Kętrzyn, Korsze, Reszel i Srokowo, zajmując powierzchnię 1212,97 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rezerwaty przyrody - Jezioro Dobskie, Rezerwat na Jeziorze Rydzewskim, Mokre, Wyspy na Jeziorze Mamry i Kisajno, Bajory, Perkuny, Bukowy, Gązwa, Jezioro Siedmiu Wysp (Jezioro Oświn), Dębowo, Jezioro Lisunie, Torfowisko Spytkowo i Jezioro Kożuchy oraz zespoły przyrodniczo – krajobrazowe Jeziorka Sorkwickie. Wśród zabytków wymienia się: zamek krzyżacki w Barcianach, ruiny zamku krzyżackiego z XIV wieku w Bezławkach, pałac z 1714 roku w Drogoszach, kwaterę Hitlera w miejscowości Gierłoż, Zabytkowy Pałac z 1848 roku w Jegławkach, dwór z przełomu XVIII i XIX wieku w Kałkach, Muzeum im. Wojciecha Kętrzyńskiego, zamek krzyżacki z XVI wieku w Kętrzynie, Zabytkową kostnicę z 1850 w Leginach, budynki folwarczne, Mauzoleum Fischerów w Łężanach, ratusz miejski  z 1775 roku, Spichlerz z II połowy XVIII wieku czy Wieżę Bismarcka w Srokowowie, barokowy pałac z 1797 roku w Wielewie, dwór z XVII wieku w Wopławkach oraz liczne zabytkowe kościoły.

Gospodarka powiatu oparta jest głównie na produkcji rolniczej, przemyśle, a także dzięki warunkom przyrodniczym oraz licznym zabytkom na turystyce.

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 8.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola